Με μία οικογενειακή φωτογραφία υποδέχτηκε ο πρωθυπουργός, Κυριάκος Μητσοτάκης, τη νέα χρονιά.
Συγκεκριμένα, ο κ. Μητσοτάκης ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία στην οποία καταγράφεται ο ίδιος παρέα με τη σύζυγό του, Μαρέβα Γκραμπόφσκι, και τα τρία τους παιδιά, Σοφία, Δάφνη και Κωνσταντίνο, να ποζάρουν χαμογελαστοί μπροστά από το χριστουγεννιάτικο δέντρο.
Υπενθυμίζεται ότι ο Έλληνας ΠΘ είχε κάνει αντίστοιχη ανάρτηση και τα Χριστούγεννα, με τον ίδιο και την οικογένειά του να ποζάρουν αγκαλιασμένοι στο γραφείο του, και να στέλνουν τις ευχές τους.
Διαφημιστείτε εδώ